• sns04
  • sns01
  • sns02
  • 06b382b7
Барај
q12
Q16
Q15
Q14
q13

Производот-портфолио

  • Градежни алати

  • камени алатки

  • DIY алатки

Овде ќе ги најдете на категории на производи, кои ги покриваат широк спектар на сечење, брусење, полирање, дупчење апликации.

За подобро разбирање на нашите производи и цени, pleace кликнете на десното копче на improvoe на информации, ние ќе ви одговори на вас тенок 24 часа.

Прашање Сега

Избрана производи

најпродаваните производи

Зошто да не одберете нас?

Corediam Алатки копродукции, Ltd, како на високо-технолошкиот потфат, се фокусира на истражување и развој, производство и маркетинг дијамант алатки индустрија.

Имаме најобемно, иновативни и моќни спектар на дијаманти алатки за градежништво, камен и DIY пазари. Corediam се стреми да биде водечка професионална снабдувач во светот од страна на технолошки иновации.